MÜŞTERİLERİMİZ NELER DÜŞÜNÜYOR

Jason Young, Satın alma operasyonları Müdürü

“En başından beri, teknolojiyi destekleyen basit ilkelerden ve çalışmasını duraksatmayan kurulumundan çok etkilendik. Yatırım getirisi hızı ve teknolojinin ömrü boyunca tahmini tasarruflar da dahil olmak üzere, sonuçlardan heyecan duyuyoruz.
Kurulum sırasında SolX, ekipmanlarının bu yoğun işleyen Askeri tesisler içinde perakende operasyonlarda asgari düzeyde kesintiye uğramasını sağlamak için yerel bakım ekiplerimizle sorunsuz bir şekilde çalıştı ve bu da SolX ekibi ile çalışmanın bir başka önemli avantajı oldu.”

BWG Spar operatörü, Bernard Kealy

“SolXenergy bizimle iletişime geçtiğinde biz zaten bazı çalışmalar yapıyorduk. Yıllık elektrik maliyetlerimiz oldukça yüksekti, bu nedenle bu giderleri azaltmamıza yardımcı olabilecek her şeye açıktık. Sürecin hala daha başındayız, bu nedenle tam rakamları veremeyiz. Ancak ilk başta öngörülen değere paralel bir ilerleme sağladığımızı söyleyebilirim. Bu şekilde devam edecek olursa, daha fazla kurulum yaptırabiliriz.”

Greg Uptagrafft, Powerplus Bahamas, Başkan

“Deneme sistemini Mayıs 2014’te kurduk ve ardından C&W mühendislerinin kendi testlerini uygulamasına izin verdik. Altı aylık süre boyunca C&W mühendisleri, SolXenergy’nin performansını ve kararlılığını ayrıntılı bir şekilde takip etti. İlk başlarda %51 oranında bir enerji tasarrufu öngörüyorduk, ancak takip eden kontrollerde çok daha yüksek bir oran tespit edildi. Test sistemi performansımız bunun çok daha üzerindeydi ve öngörülerimizi ve daha da önemlisi onların beklentilerini tamamen aştı.”

Richard Cox, Kay Group MD

“Tesislerimizin yedisinde zaten daha şimdiden enerji kullanımını ortalamada %36’nın üzerinde azalttılar. Bu nedenle, bu proje için kesinlikle doğru ortağı seçmişiz. Üstelik, SolXenergy soğutma teknolojileri ile olan bağlantısı da mükemmel bir uyum sağladı. Şu ana kadar öngörülerimize ve bunun neticesinde beklentilerimize paralel giden sonuçlar sağlıyorlar.”

Andre Champagne, Hollywood Trucks CEO’su

“Temiz enerji sistemlerinin ilk uygulamalarına yönelik gerçekleştirilen ilk testler, jeneratörün rölanti çalışmasında ve yakıt tüketiminde çarpıcı bir şekilde %90 azalma gösterdi. Buna ek olarak, en son üretilen ürünlerin ilk sonuçlarımızdan yaklaşık %30 daha verimli olmasını bekliyoruz.”

Justin McKay, Cummins Global Tesisleri Lideri

“İngiltere merkez ofisimizde% 50’yi aşan verimlilikleri gördükten sonra Dubai, ABD ve Meksika gibi tesisler için sistemler gözden geçiriliyor. ”